Bydlete
na místě s historií
Užívejte si
pohodlí nového domova
Moderní systémy
ve vašich službách
Kouzlo bydlení
na vesnici
41
Rodinných domů
Srpen 2022
dokončení 1. etapy
Moderní
smart řešení
Ze 70 %
energeticky soběstačné
Pozvánka

Pozvánka

Srdečně vás zveme na Den otevřených dveří 1. české chytré vesnice ve Starovicích. Budeme se na vás těšit od 10.00 do 15.00 hodin. 
Po celou dobu se vám budou věnovat naši zkušení obchodníci, kteří vás provedou prostory a popovídají nejen o technických detailech, a že jich tam je.

Prohlídky budou začínat každou půlhodinu. Po prohlídce je pro vás připraveno malé občerstvení.

Po celou dobu trvání akce se můžete také zúčastnit pravidelného slosování o projížďku jedním z elektromobilů (Tesla, BMW nebo ŠKODA Enyaq), které pro vás budou na místě připravené. V případě zájmu si můžete zkusit i jízdu na elektrické koloběžce. Na konci dne pak proběhne velké slosování o 3 dárkové poukazy na let balonem. 
Co o projektu říká autor

Co o projektu říká autor

Dva naprosto odlišné světy se propojily na staveništi ve Starovicích. Právě tam totiž roste první česká chytrá vesnice, nazvaná Smart Village s 41 ekologickými domky, které budou fungovat na nejmodernějších chytrých technologiích. 
Kvalitní materiály, nadstandardní provedení. Podívejte se, co o projektu říká jeho autor, pan Přemysl Veselý.
Zabydlete se v místě s puncem jedinečnosti

Zabydlete se v místě s puncem jedinečnosti

Vítejte v 1. chytré vesnici v České republice. Jedenačtyřicet nových domů roste v malé vesnici Starovice pro ty, kteří touží jak po životě v přírodě, tak i s moderními technologiemi.

Téměř úplná energetická soběstačnost, využití obnovitelných zdrojů a napojení na chytré energetické sítě dělají z této vesnice to pravé místo pro spokojený rodinný život. 

Poznejte krásy okolí

Poznejte krásy okolí

Objevte kouzlo života na vesnici. Příroda se vám otevírá hned za domem a všechny výhody velkoměsta máte jen 20 minut cesty. 


Odsud je blízko prakticky kamkoliv: za cyklotoulkami po jižní Moravě, výlety do vinných sklípků i víkendovým řáděním s dětmi v aquaparku. 

Na projektu pracují