Ohlédnutí za Dnem otevřených dveří

7. 6. 2022

Den otevřených dveří v naší 1. české chytré vesnici ve Starovicích je za námi. Pojďte se s námi podívat, co jsme společně zažili. 

Ohlédnutí za Dnem otevřených dveří

I přesto, že v sobotu počasí přálo spíše návštěvě koupaliště, byla účast hojná. Přivítali jsme 60 návštěvníků, kteří si prohlédli 2 vzorové domy a šťastní výherci slosování si užili testovací jízdu elektromobilem.

Vnitřními i vnějšími prostory návštěvníky provedl Ing. Michal Kresta, který má na starosti obchodní část projektu.

Michal_obchod.jpg

Společnost Allrisk, a.s. nabízí komplexní finanční a poradenské služby. O možnostech financování, pojištění a dalších produktech poskytl na místě informace návštěvníkům pan Igor Hajduch.

Igor_finance.jpg

Na akci samozřejmě nemohl chybět autor projektu, pan Přemysl Veselý, který při úvodní řeči nechal všem zúčastněným nahlédnout do počátků projektu a jeho následné realizace.

Premek.jpg

Během prohlídky jste se nás mohli zeptat na cokoli. Třeba i na krásy okolí Starovic. 

prohlidka.jpg

Testovací jízdy měly úspěch. Návštěvníci si mohli vybrat jízdu v elektromobilech značky Tesla, ŠKODA a BMW. S čistým svědomím můžeme říct, že ani jeden vůz nezahálel. 

elektromobily_rada.jpg

Dámy ocenily jízdní vlastnosti a pány nejvíce zajímalo, co mají vozy pod kapotou.

elektro_motory.jpg

Pro návštěvníky jsme měli připravené bohaté pohoštění.

catering.jpg

catering2.jpg

Jeden z partnerů projektu, společnost eg.d, zpříjemnil chvíle strávené na akci možností vyzkoušení elektrických koloběžek, které využili hlavně návštěvníci z řad dětí.

kolobezky.jpg

Také bylo možno zkusit kolo štěstí a vyhrát pěkné ceny.

kolo_stesti.jpg

Dne otevřených dveří se zúčastnili také zástupci společnosti TRIDESIGN s.r.o., kteří se zabývají designem a samotnou realizací interiérů jak pro privátní tak i komerční a developerské prostory. Několik vlastníků našich domů ve Starovicích již jejich služby využilo. Taktéž pro nás připravili vizualizace možného interiéroveho řešení, které můžete shlédnout ZDE.

Tridesign.jpg

Na konci dne jsme vylosovali 3 výherce hlavní ceny - dárkového poukazu na let balonem. Šťastné výherce jsme již kontaktovali a poukazy jsou na cestě k nim. Zbývá už jen popřát příjemný let.

Losovani.jpg

Všem návštěvníkům i partnerům akce velice děkujeme za účast a věříme, že si s námi užili celý den tak, jako my, členové realizačního týmu.

team.jpg

Právě pro vás připravujeme krátký sestřih videa z průběhu dne, které s vámi co nejdříve nasdílíme.

Starší článek
Následující článek